Losers Cirque Company
Národní sbírka zlozvyků

Termíny

PoÚtStČtSoNe
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
time 23.8. | 20:30 - 21:45
stan č. 6 75 min vhodné pro děti od 6 let? 690 Kč

Kousání nehtů, mlaskání při jídle, sezení s kolenem pod bradou, chození pozdě nebo třeba neustálé strkání si ruky do trenek. Zlozvyky jsou něco, co každého z nás provází životem. Naše vlastní nám však většinou nepřijdou tak otravné jako zlozvyky těch druhých. Obzvláště v partnerství nám možná zpočátku mohou tyto drobné nešvary připadat roztomilé, po čase se však stanou frekventovanější a vyrostou do obřích rozměrů. Najednou toho druhého nemůžeme ani vystát.

Sára se konečně přestěhuje ze spolubydlení do malé garsonky a rozhodne se najít si kluka. Vše vypadá tak idylicky! Brzy ale zjistí, že dům obývají nesnesitelní sousedé, jejichž zlozvyky jsou čím dál hlasitější a otravnější. A její nový přítel také není bez chyby… 

Inscenace na motivy stejnojmenného projektu Kateřiny Šedé poukazuje na to, že zlozvyky jsou běžnou součástí našich životů. Od ostatních nás odlišují,  paradoxně nás ale i spojují. Hravá romantická komedie plná popkulturních referencí, svižných dialogů a nadsázky přiměje zamyslet se nad našimi vlastními zlozvyky a tím, jak ovlivňují naše vztahy. Národní sbírka zlozvyků v režii Tomáše Dianišky osloví jak fanoušky činohry, tak nového cirkusu.

arrow Tvůrčí tým