Rodinné soboty

Soboty na Letní Letné patří rodinám. Přijeďte si je společně užít na náš cirkusový piknik s výhledem na celou Prahu a se zvýhodněným rodinným vstupným.

Soboty na Letní Letné patří rodinám. Přijeďte si je společně užít na náš cirkusový piknik s výhledem na celou Prahu a se zvýhodněným rodinným vstupným.

Dětem od 6 do 12 let nabízíme každou sobotu vstupenky na zahraniční představení za snížené vstupné. Stačí si v kalendáři vybrat jakékoliv sobotní datum a v kategorii zákazníka zvolit "Dítě do 12 let".

Než vstupenky zakoupíte, chtěli bychom vám připomenout, že večerní představení jsou určená pro děti od 6 let, některá dokonce mají doporučení i pro vyšší věkovou hranici. Jedná se například o #Since1994 Entre Louves at Chiens, kde je věkové ohraničení od 8 let. Tato doporučení se vztahují především na větší nároky pro sledování a pochopení děje. Proto prosíme, zkontrolujte si před nákupem vstupenek doporučený věk (najdete ho v detailu inscenace) a zvažte, zda bude pro vaše dítě vhodné. 

Na co tedy zajít s dětmi? 

PIC - Cirque Inextremiste & Surnatural Orchestra
Děti jsou zde dokonce žádané, protože budou pomáhat artistům, když bude třeba.
Vstupné dospělí 990 Kč / do 12 let v rámci rodinné soboty 690 Kč

Concerto for two Clowns - Les Rois Vagabonds
Představení nejen pro děti, Královští tuláci okouzlí opravdu každého!
Vstupné dospělí 890 Kč / dítě do 12 let v rámci rodinné soboty 590 Kč

Entre Louves et Chiens - Cirque Le Roux
Artisticky i výtvarně vybroušené představení, které už však klade důraz i na sledování děje, obsahuje i lehce choulostivé scény.
Vstupné dospělí 990 - 1250 Kč / dítě do 12 let v rámci rodinné soboty 790 Kč

#Since1994 - Eye Catching Circus
Představení z Taiwanu věnující se ženské tematice, obsahuje geniální akrobacii, ale také více klade důraz na porozumění tématu.
Vstupné dospělí 890 Kč / dítě do 12 let v rámci rodinné soboty 590 Kč

 

Každou sobotu na vás budou kromě zahraničních představení čekat odpolední pohádky na dětské scéně, cirkusové workshopy, malování na obličej, výtvarné dílničky, interaktivní hravá výstava Guixot de 8 a další bohatý doprovodný program. 

V areálu si můžete dát nějakou zdravou i nezdravou pochoutku z velké nabídky našich stánků a foodtrucků a jen tak si posedět na trávě s výhledem na cirkusové městečko, či Prahu pod sebou. 

Rodinná sobota na Letní Letné se vším všudy!