Termíny

PoÚtStČtSoNe
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
16.8.
16. 8.
11:00
datum
16. 8.
čas
11:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

16. 8.
14:00
datum
16. 8.
čas
14:00

Loutky bez hranic
Nedopečený koláček

16. 8.
15:30
datum
16. 8.
čas
15:30

Divadlo KAKÁ
Děti moře

16. 8.
17:00
datum
16. 8.
čas
17:00

Divadlo Volfi
O zakleté Apoleně

17.8.
17. 8.
11:00
datum
17. 8.
čas
11:00

Lukáš Vláčil a Hana Hüblová
Comeback

17. 8.
14:00
datum
17. 8.
čas
14:00

Zuzka Vodičková, Jan Šprynar
Námořnická pohádka

17. 8.
15:30
datum
17. 8.
čas
15:30

David Ševčík, Jarda Vašut
Alois Vemeno a Bedřich Voháňka

17. 8.
17:00
datum
17. 8.
čas
17:00

Ondřej Klíč, Michal Chovanec
Nadšenci

18.8.
18. 8.
14:00
datum
18. 8.
čas
14:00

Divadlo Volfi
Ošklivé káčátko

18. 8.
15:30
datum
18. 8.
čas
15:30

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

18. 8.
17:00
datum
18. 8.
čas
17:00

Divadlo Bořivoj
Divadlo U dvou kašparů

19.8.
19. 8.
11:00
datum
19. 8.
čas
11:00

Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Tři prasátka

19. 8.
11:00
datum
19. 8.
čas
11:00

Divadlo Víti Marčíka
Bajaja

19. 8.
14:00
datum
19. 8.
čas
14:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

20.8.
20. 8.
14:00
datum
20. 8.
čas
14:00

Divadlo Víti Marčíka
Tři zlaté vlasy

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Bratři v tricku
Malíři

20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Kabinet létajících úžasností

21.8.
21. 8.
11:00
datum
21. 8.
čas
11:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

21. 8.
14:00
datum
21. 8.
čas
14:00

Divadlo Basta-Fidli
O tureckém rybáři

21. 8.
15:30
datum
21. 8.
čas
15:30

Divadlo Víti Marčíka
Šípková Růženka

22.8.
22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Divadlo Já to jsem
Kolotoč pohádek

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
O kouzelné kuličce

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

LokVar
Tatínek není k zahození

23.8.
23. 8.
14:00
datum
23. 8.
čas
14:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

23. 8.
15:30
datum
23. 8.
čas
15:30

Bratři v tricku
Prasečí cirkus

23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Compagnia DUE
Avanti

24.8.
24. 8.
10:00
datum
24. 8.
čas
10:00

Studio Damúza
Já, ty a to

24. 8.
11:00
datum
24. 8.
čas
11:00

Divadlo 100 opic
DlouŠiBy

24. 8.
14:00
datum
24. 8.
čas
14:00

Divadlo Continuo
ZUNA

24. 8.
15:30
datum
24. 8.
čas
15:30

Dřevěné divadlo
O princi z knížky

24. 8.
17:00
datum
24. 8.
čas
17:00

Compagnie DUE
OH!

25.8.
25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Divadlo Continuo
ZUNA

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Bohnická divadelní společnost®
Ufoun je kamarád

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Compagnia DUE
Avanti

26.8.
26. 8.
11:00
datum
26. 8.
čas
11:00

Divadlo Koňmo
Vyprávění starého vlka

26. 8.
14:00
datum
26. 8.
čas
14:00

Teátr Pavla Šmída
Pohádka z budíku

26. 8.
15:30
datum
26. 8.
čas
15:30

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

26. 8.
17:00
datum
26. 8.
čas
17:00

LokVar
Český Honza

27.8.
27. 8.
11:00
datum
27. 8.
čas
11:00

LokVar
Deset černoušků

27. 8.
14:00
datum
27. 8.
čas
14:00

Pšochas
Oráč a obři

27. 8.
15:30
datum
27. 8.
čas
15:30

Divadlo Koňmo
Vodnická pohádka

27. 8.
17:00
datum
27. 8.
čas
17:00

Teátr Pavla Šmída
Zapomenutá pohádka

28.8.
28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Teátr Pavla Šmída
Větrná pohádka

28. 8.
14:00
datum
28. 8.
čas
14:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

28. 8.
15:30
datum
28. 8.
čas
15:30

Bratři v tricku
Malíři

28. 8.
17:00
datum
28. 8.
čas
17:00

MIMo.s.
Pohádka povídání bez mluvení aneb Mimuj!

29.8.
29. 8.
11:00
datum
29. 8.
čas
11:00

Pruhované panenky
Tři prasátka

29. 8.
14:00
datum
29. 8.
čas
14:00

Divadlo b
iOtesánek

29. 8.
15:30
datum
29. 8.
čas
15:30

Divadélko Romaneto
Námořnická pohádka z Kampy

29. 8.
17:00
datum
29. 8.
čas
17:00

LokVar
Aucassin a Nicoletta

29. 8.
18:00
datum
29. 8.
čas
18:00

Duo HaRo/cirkus LeGrando
Hračky plačky

30.8.
30. 8.
11:00
datum
30. 8.
čas
11:00

Bilbo Compagnie
Maringotka

30. 8.
14:00
datum
30. 8.
čas
14:00

Anima Candida
Kde přespávají pohádky

30. 8.
15:30
datum
30. 8.
čas
15:30

Bratři v tricku
Prasečí cirkus

30. 8.
17:00
datum
30. 8.
čas
17:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

31.8.
31. 8.
11:00
datum
31. 8.
čas
11:00

Divadlo Ančí a Fančí
Pohádka Pohádková

31. 8.
15:30
datum
31. 8.
čas
15:30

Kouzelník Mišuge
Kouzelník Mišuge

31. 8.
15:30
datum
31. 8.
čas
15:30

Buchty a loutky
Neposlušná kůzlátka

31. 8.
17:00
datum
31. 8.
čas
17:00

MIMo.s.
Pirátská pohádka

1.9.
1. 9.
11:00
datum
1. 9.
čas
11:00

Bilbo Compagnie
Klaun Pingu

1. 9.
14:00
datum
1. 9.
čas
14:00

Buchty a loutky
Zlatá husa

1. 9.
15:30
datum
1. 9.
čas
15:30

Divadlo Ančí a Fančí
Dvě pověsti české

1. 9.
17:00
datum
1. 9.
čas
17:00

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády