Věnujte pozornost označením „šapito“ a „open-air“ u jdnotlivých akcí.

Upozorňujeme, že „open-air“ představení se hrají venku a na místě (travnatý povrch) není zajištěno sezení. Pravidla pro případ špatného počasí najdete zde.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
18
19
20
21
22
23
24
25
18.8.
18. 8.
11:00
datum
18. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Paleček

18. 8.
12:00–18:00
datum
18. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

18. 8.
14:00
datum
18. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Kejlklirske divadlo Vojty Vrtka
Velká cirkusová pohádka

18. 8.
15:30
datum
18. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bilbo Compagnie
Klaun Pingu

18. 8.
16:00
datum
18. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo Basta-Fidli
O námořníku Čepičkovi

18. 8.
17:00
datum
18. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Teátr Pavla Šmída
Zapomenutá pohádka

19.8.
19. 8.
11:00
datum
19. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
Eliščiny pohádky

19. 8.
12:00–18:00
datum
19. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

19. 8.
13:00–18:30
datum
19. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

19. 8.
14:00
datum
19. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Popelka

19. 8.
15:30
datum
19. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

19. 8.
16:00
datum
19. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Dřevěné divadlo
O vytrvalém princi

19. 8.
17:00
datum
19. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Kabinet létajících úžasností

20.8.
20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Ptáček a lev

20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Bajaja

20. 8.
12:00–18:00
datum
20. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

20. 8.
13:00–18:30
datum
20. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

20. 8.
14:00
datum
20. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
A potopa

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

20. 8.
16:00
datum
20. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Loutky bez hranic
Bramborové království

20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Toy Machine
Pinocchio

21.8.
21. 8.
11:00
datum
21. 8.
čas
11:00

Dětská scéna MIMo.s.
Pohádka pošťácká

21. 8.
12:00–18:00
datum
21. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

21. 8.
13:00–18:30
datum
21. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

21. 8.
14:00
datum
21. 8.
čas
14:00

Dětská scéna LokVar
Matěj a čerti

21. 8.
15:30
datum
21. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Dvě pověsti české

Open-air
21. 8.
16:00
datum
21. 8.
čas
16:00

Dětská scéna FysioART
Hnízdo na nitkách

21. 8.
17:00
datum
21. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
Malenka

22.8.
22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Hra o trůn

22. 8.
12:00–18:00
datum
22. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

22. 8.
13:00–18:30
datum
22. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Bořivoj
Červená Karkulka

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Dětská scéna MIMo.s.
Zlatá rybka

22. 8.
16:00
datum
22. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Benjamín a vlk

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Squadra Sua
Bomberos

23.8.
23. 8.
11:00
datum
23. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

23. 8.
12:00–18:00
datum
23. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

23. 8.
13:00–18:30
datum
23. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

23. 8.
14:00
datum
23. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Malíři

23. 8.
15:30
datum
23. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Ústav úžasu
Vlk a Hlad

23. 8.
16:00
datum
23. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
Irská rybka

23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Studio Damúza
Špílmachr

24.8.
24. 8.
11:00
datum
24. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Princezna na hrášku

24. 8.
12:00–18:00
datum
24. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

24. 8.
13:00–18:30
datum
24. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

24. 8.
14:00
datum
24. 8.
čas
14:00

Dětská scéna LokVar
Zlatovlásky

24. 8.
15:30
datum
24. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Studio Damúza
Golem

24. 8.
16:00
datum
24. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo KAKÁ
Kyklopci

24. 8.
17:00
datum
24. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo U staré herečky
Prostě žába

25.8.
25. 8.
11:00
datum
25. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Tondy Novotného
Pejsek a kočička

25. 8.
12:00–18:00
datum
25. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

25. 8.
13:00–18:30
datum
25. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadélko Romaneto
Námořnická pohádka z Kampy

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

25. 8.
16:00
datum
25. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Dřevěné divadlo
Kouzelný zvon

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Studio Damúza
Honza Pták