Věnujte pozornost označením „šapitó“ a „open-air“ u jednotlivých akcí.

Upozorňujeme, že „open-air“ představení se hrají venku a na místě (travnatý povrch) není zajištěno sezení. Pravidla pro případ špatného počasí najdete zde.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
18
19
20
21
22
23
24
25
18.8.
18. 8.
11:00
datum
18. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Paleček

18. 8.
14:00
datum
18. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Kejlklirske divadlo Vojty Vrtka
Velká cirkusová pohádka

18. 8.
15:30
datum
18. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bilbo Compagnie
Klaun Pingu

18. 8.
16:00
datum
18. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo Basta-Fidli
O námořníku Čepičkovi

18. 8.
17:00
datum
18. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Teátr Pavla Šmída
Zapomenutá pohádka

19.8.
19. 8.
11:00
datum
19. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
Eliščiny pohádky

19. 8.
14:00
datum
19. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Popelka

19. 8.
15:30
datum
19. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

19. 8.
16:00
datum
19. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Dřevěné divadlo
O vytrvalém princi

19. 8.
17:00
datum
19. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Kabinet létajících úžasností

Open-air
19. 8.
17:00
datum
19. 8.
čas
17:00

Česká scéna Jonatán Vnouček & Michaela Stará
Johnny & Jenny

Šapito
19. 8.
18:30
datum
19. 8.
čas
18:30

Česká scéna AirGym Art Company
Wendigo

20.8.
20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Bajaja

20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Ptáček a lev

20. 8.
14:00
datum
20. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
A potopa

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

20. 8.
16:00
datum
20. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Loutky bez hranic
Bramborové království

20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Toy Machine
Pinocchio

Šapito
20. 8.
18:30
datum
20. 8.
čas
18:30

Česká scéna AirGym Art Company
Wendigo

21.8.
21. 8.
11:00
datum
21. 8.
čas
11:00

Dětská scéna MIMo.s.
Pohádka pošťácká

21. 8.
14:00
datum
21. 8.
čas
14:00

Dětská scéna LokVar
Matěj a čerti

21. 8.
15:30
datum
21. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Dvě pověsti české

Open-air
21. 8.
16:00
datum
21. 8.
čas
16:00

Dětská scéna FysioART
Hnízdo na nitkách

Open-air
21. 8.
17:00
datum
21. 8.
čas
17:00

Česká scéna Cirk La Putyka a Losers Cirque Company
BE TOGETHER – BUĎME SPOLU

21. 8.
17:00
datum
21. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
Malenka

Open-air
21. 8.
20:45
datum
21. 8.
čas
20:45

Česká scéna VOSTO5
Stand'artní kabaret

22.8.
22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Hra o trůn

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Bořivoj
Červená Karkulka

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Dětská scéna MIMo.s.
Zlatá rybka

22. 8.
16:00
datum
22. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Benjamín a vlk

Open-air
22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Česká scéna Cirk La Putyka
Kaleidoscope

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Squadra Sua
Bomberos

Šapito
22. 8.
18:30
datum
22. 8.
čas
18:30

Česká scéna Biel / Jirák / Tichá / Zahradnický
Cirkusové miniatury

Open-air
22. 8.
21:15
datum
22. 8.
čas
21:15

Česká scéna Fireducks
Indický běžec

23.8.
23. 8.
11:00
datum
23. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

23. 8.
14:00
datum
23. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Malíři

23. 8.
15:30
datum
23. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Ústav úžasu
Vlk a Hlad

23. 8.
16:00
datum
23. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
Irská rybka

23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Studio Damúza
Špílmachr

Open-air
23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Česká scéna AirGym Art Company
Létací sen č. 245

Šapito
23. 8.
18:30
datum
23. 8.
čas
18:30

Česká scéna Losers Cirque Company
Losers - speciální edice

vyprodáno
Open-air
23. 8.
19:30
datum
23. 8.
čas
19:30

Česká scéna Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

24.8.
24. 8.
11:00
datum
24. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Princezna na hrášku

24. 8.
14:00
datum
24. 8.
čas
14:00

Dětská scéna LokVar
Zlatovlásky

24. 8.
15:30
datum
24. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Studio Damúza
Golem

24. 8.
16:00
datum
24. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo KAKÁ
Kyklopci

24. 8.
17:00
datum
24. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo U staré herečky
Prostě žába

Open-air
24. 8.
17:00
datum
24. 8.
čas
17:00

Česká scéna Bratři v tricku & Letní Letná uvádí
Open air žonglérská show

Šapito
24. 8.
18:30
datum
24. 8.
čas
18:30

Česká scéna Feel The Universe Circus Company
Vlez v les

Šapito
24. 8.
21:00
datum
24. 8.
čas
21:00

Česká scéna Havelková/ Hessová/ Havelka/ Poliak
Rozladěné držky

25.8.
25. 8.
11:00
datum
25. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Tondy Novotného
Pejsek a kočička

25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadélko Romaneto
Námořnická pohádka z Kampy

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

25. 8.
16:00
datum
25. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Dřevěné divadlo
Kouzelný zvon

Open-air
25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Česká scéna STUDIO UNDERGROUND
STOPPERS

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Studio Damúza
Honza Pták

Šapito
25. 8.
18:30
datum
25. 8.
čas
18:30

Česká scéna
TEENS CIRKABARET

Open-air
25. 8.
19:30
datum
25. 8.
čas
19:30

Česká scéna G. N. A. T.
Dramomobil