Kalendář • Letní Letná          
                
                    
                
        
        
        
        
        
        
        
              
        
        
        
                
        
           
            

        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
         
        
        
        
                
        
    
        
            
            
            
                
            
                        





Termíny

PoÚtStČtSoNe
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
17.8.
17. 8.
19:00
datum
17. 8.
čas
19:00

Cirqueon & Letní Letná uvádí
Cirksession

18.8.
18. 8.
19:00
datum
18. 8.
čas
19:00

Cirk La Putyka
Isole

18. 8.
21:50
datum
18. 8.
čas
21:50

Debaty se soubory po představení

19.8.
19. 8.
15:00
datum
19. 8.
čas
15:00

Cirk La Putyka
Isole

19. 8.
19:00
datum
19. 8.
čas
19:00

Cirk La Putyka
Isole

19. 8.
21:40
datum
19. 8.
čas
21:40

Debaty se soubory po představení

20.8.
20. 8.
19:00
datum
20. 8.
čas
19:00

Squadra Sua
Přecházení

20. 8.
20:55
datum
20. 8.
čas
20:55

Debaty se soubory po představení

21.8.
21. 8.
19:00
datum
21. 8.
čas
19:00

Feel The Universe Circus Company
Vlez v les

21. 8.
19:30
datum
21. 8.
čas
19:30

Divadlo Víti Marčíka
Robinson Crusoe

22.8.
22. 8.
19:00
datum
22. 8.
čas
19:00

Bratři v tricku & Letní Letná uvádí
Žonglérská galashow

22. 8.
20:25
datum
22. 8.
čas
20:25

Debaty se soubory po představení

22. 8.
20:45
datum
22. 8.
čas
20:45

Flow Arts night

23.8.
23. 8.
19:00
datum
23. 8.
čas
19:00

Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

23. 8.
20:00
datum
23. 8.
čas
20:00

Losers Cirque Company
Heroes

24.8.
24. 8.
14:00
datum
24. 8.
čas
14:00

Losers Cirque Company
Heroes

24. 8.
20:00
datum
24. 8.
čas
20:00

Losers Cirque Company
Heroes

24. 8.
20:00–21:00
datum
24. 8.
čas
20:00–21:00

14. a 24. srpna
Český rozhlas živě na Letní Letné

25.8.
25. 8.
19:00
datum
25. 8.
čas
19:00

Losers Cirque Company
Ego

26.8.
26. 8.
19:00
datum
26. 8.
čas
19:00

G.N.A.T. (Goršecké Narodnie Akademične Teatr)
Goršek

26. 8.
20:30
datum
26. 8.
čas
20:30

VOSTO5
Stand'artní kabaret

27.8.
27. 8.
19:00
datum
27. 8.
čas
19:00

Holektiv
Božena

27. 8.
19:30
datum
27. 8.
čas
19:30

VOSTO5
Slzy ošlehaných mužů

28.8.
28. 8.
19:00
datum
28. 8.
čas
19:00

Lukas Blaha & Eva Stará

28. 8.
20:30
datum
28. 8.
čas
20:30

VOSTO5
Stand'artní kabaret

29.8.
29. 8.
17:00–19:30
datum
29. 8.
čas
17:00–19:30

Debata
Mámy a tátové v tanci a cirkuse

29. 8.
19:00
datum
29. 8.
čas
19:00

Losers Cirque Company
Heroes

29. 8.
20:00
datum
29. 8.
čas
20:00

Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

30.8.
30. 8.
19:00
datum
30. 8.
čas
19:00

Losers Cirque Company
Heroes

31.8.
31. 8.
14:00
datum
31. 8.
čas
14:00

Losers Cirque Company
Heroes

31. 8.
19:00
datum
31. 8.
čas
19:00

Losers Cirque Company
Heroes

1.9.
1. 9.
14:00
datum
1. 9.
čas
14:00

Losers Cirque Company
Kolaps

1. 9.
20:15
datum
1. 9.
čas
20:15

Losers Cirque Company
Kolaps