Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Předprodej na večerní představení 18. ročníku festivalu zahájen.

Program dětské scény zveřejníme brzy.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
26.8.
26. 8.
10:30–19:00
datum
26. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

26. 8.
11:00
datum
26. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

26. 8.
12:00–18:00
datum
26. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

26. 8.
13:00–19:00
datum
26. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

26. 8.
13:30–18:30
datum
26. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

26. 8.
13:30–19:00
datum
26. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

26. 8.
14:00
datum
26. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Kabinet létajících úžasností

26. 8.
15:30
datum
26. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo b
Pohádka lesní

Open-air
26. 8.
16:00
datum
26. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Teatrotoč
Červená karkulka

26. 8.
17:00
datum
26. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Danger

Šapito
26. 8.
18:30
datum
26. 8.
čas
18:30

Česká scéna AirGym Art Company
Wendigo

Šapito
26. 8.
19:00
datum
26. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
26. 8.
19:30
datum
26. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
26. 8.
20:30
datum
26. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

31.8.
31. 8.
10:30–19:00
datum
31. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

31. 8.
11:00
datum
31. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Loutky bez hranic
Bojím se v lese

31. 8.
12:00–18:00
datum
31. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

31. 8.
13:30–18:30
datum
31. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

31. 8.
13:30–19:00
datum
31. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

31. 8.
14:00
datum
31. 8.
čas
14:00

Dětská scéna LokVar
Kašpárek staví dům

31. 8.
15:30
datum
31. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo KAKÁ
Ezopovy bajky

31. 8.
17:00
datum
31. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Jakub Folvarčný
Karlova a Jaromírova pohádka

Šapito
31. 8.
18:30
datum
31. 8.
čas
18:30

Česká scéna Losers Cirque Company
Losers - speciální edice

Šapito
31. 8.
19:00
datum
31. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
31. 8.
19:30
datum
31. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
31. 8.
20:30
datum
31. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators