Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Předprodej na představení dalšího ročníku festivalu bude spuštěn během listopadu 2021.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12.8.
12. 8.
14:00–23:59
datum
12. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

Šapito
12. 8.
19:30
datum
12. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

vyprodáno
12. 8.
20:30
datum
12. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Zahájení!!! s Tygroo

Open-air
12. 8.
21:00
datum
12. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

22.8.
22. 8.
10:30–19:00
datum
22. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Dětská scéna LokVar
Brouček

22. 8.
12:00–18:00
datum
22. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

22. 8.
13:00–18:30
datum
22. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 21. - 22. srpna, 13:00 – 18:30
Workshopy funambulismu s Cirqueonem

22. 8.
13:00–19:00
datum
22. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

22. 8.
13:30–18:30
datum
22. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

22. 8.
13:30–19:00
datum
22. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Dětská scéna MiMo.s
Cirkus Žlutá Karamela

22. 8.
14:00–23:59
datum
22. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

Šapito
22. 8.
15:00
datum
22. 8.
čas
15:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

Šapito
22. 8.
16:30
datum
22. 8.
čas
16:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo U staré herečky
Zvířátka a loupežníci

Šapito
22. 8.
18:00
datum
22. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
22. 8.
18:30
datum
22. 8.
čas
18:30

Česká scéna Filip Zahradnický
Collection of Sceptical Pleasures

Šapito
22. 8.
19:00
datum
22. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

22. 8.
20:00
datum
22. 8.
čas
20:00

Koncerty v baru
Xavier Baumaxa

Šapito
22. 8.
20:30
datum
22. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

25.8.
25. 8.
10:30–19:00
datum
25. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

25. 8.
11:00
datum
25. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
O kouzelné kuličce

25. 8.
12:00–18:00
datum
25. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

25. 8.
13:00–19:00
datum
25. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

25. 8.
13:30–18:30
datum
25. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

25. 8.
13:30–19:00
datum
25. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Studio Ypsilon
Hudbajky

25. 8.
14:00–23:59
datum
25. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Teátr Pavla Šmída
Větrná pohádka

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Martin Sochor
Trosečník Robinson

Šapito
25. 8.
18:30
datum
25. 8.
čas
18:30

Česká scéna AirGym Art Company
Hotel Laputa

poslední místa
Šapito
25. 8.
19:00
datum
25. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

25. 8.
20:30
datum
25. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
ZOOBLASTERS

Šapito
25. 8.
20:30
datum
25. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

29.8.
29. 8.
10:00
datum
29. 8.
čas
10:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Řeka

29. 8.
10:30–19:00
datum
29. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

29. 8.
12:00
datum
29. 8.
čas
12:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Řeka

29. 8.
12:00–18:00
datum
29. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

29. 8.
13:00–19:00
datum
29. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

29. 8.
13:30–18:30
datum
29. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

29. 8.
13:30–19:00
datum
29. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

29. 8.
14:00
datum
29. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Hra o trůn

29. 8.
14:00–23:59
datum
29. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

29. 8.
15:30
datum
29. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Dřevěné divadlo
Aladinova kouzelná lampa

29. 8.
17:00
datum
29. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Kasperle
Kašpárkova dobrodružství

Open-air
29. 8.
17:45
datum
29. 8.
čas
17:45

Česká scéna AirGym Art Company
Tajemství oblaků

Šapito
29. 8.
18:30
datum
29. 8.
čas
18:30

Česká scéna Cirkus TeTy
Narušení

Šapito
29. 8.
19:00
datum
29. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

poslední místa
29. 8.
19:15
datum
29. 8.
čas
19:15

Debaty Dvě deci o TAnci
Debata po představení Narušení

Šapito
29. 8.
20:30
datum
29. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

vyprodáno
29. 8.
20:30
datum
29. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Trombenik

31.8.
31. 8.
10:30–19:00
datum
31. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

31. 8.
11:00
datum
31. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Loutky bez hranic
Bojím se v lese

31. 8.
12:00–18:00
datum
31. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

31. 8.
13:30–18:30
datum
31. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

31. 8.
13:30–19:00
datum
31. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

31. 8.
14:00
datum
31. 8.
čas
14:00

Dětská scéna LokVar
Kašpárek domek staví

31. 8.
14:00–23:59
datum
31. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

31. 8.
15:30
datum
31. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo KAKÁ
Minimax a mravenec (změna titulu)

Open-air
31. 8.
17:00
datum
31. 8.
čas
17:00

Česká scéna Jonatán Vnouček & Michaela Stará
Johnny & Jenny

31. 8.
17:00
datum
31. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Jakub Folvarčný
Karlova a Jaromírova pohádka

Šapito
31. 8.
18:30
datum
31. 8.
čas
18:30

Česká scéna Losers Cirque Company
Losers - speciální edice

vyprodáno
Šapito
31. 8.
19:00
datum
31. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
31. 8.
19:30
datum
31. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

poslední místa
31. 8.
20:30
datum
31. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Circus Brothers

Šapito
31. 8.
20:30
datum
31. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

poslední místa