Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Předprodej na večerní představení 18. ročníku festivalu zahájen.

Program dětské scény zveřejníme brzy.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
19.8.
19. 8.
10:30–19:00
datum
19. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

19. 8.
11:00
datum
19. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
Kolotoč pohádek

19. 8.
12:00–18:00
datum
19. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

19. 8.
13:00–19:00
datum
19. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

19. 8.
13:30–18:30
datum
19. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

19. 8.
13:30–19:00
datum
19. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

19. 8.
14:00
datum
19. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Prasečí cirkus

19. 8.
15:30
datum
19. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bilbo Compagnie
Maringotka

Open-air
19. 8.
16:00
datum
19. 8.
čas
16:00

Dětská scéna FysioART
Hnízdo na nitkách

19. 8.
17:00
datum
19. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
O holčičce, která se ještě nenarodila

Šapito
19. 8.
18:00
datum
19. 8.
čas
18:00

Česká scéna Losers Cirque Company
MiMJOVÉ

Open-air
19. 8.
19:00
datum
19. 8.
čas
19:00

Česká scéna Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

Šapito
19. 8.
19:00
datum
19. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
19. 8.
20:00
datum
19. 8.
čas
20:00

Česká scéna Zoja Mikotová a Tonda Novotný
Čekání na...

Šapito
19. 8.
20:30
datum
19. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

19. 8.
20:30
datum
19. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
LOVESONG ORCHESTRA

21.8.
21. 8.
10:30–19:00
datum
21. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

21. 8.
11:00
datum
21. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
Ošklivé káčátko

21. 8.
12:00–18:00
datum
21. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

21. 8.
13:00–18:30
datum
21. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 21. - 22. srpna, 13:00 – 18:30
Workshopy funambulismu s Cirqueonem

21. 8.
13:00–19:00
datum
21. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

21. 8.
13:30–18:30
datum
21. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

21. 8.
13:30–19:00
datum
21. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

21. 8.
14:00
datum
21. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Mime Studio

Příběhy, které vyprávěl Měsíc

Šapito
21. 8.
15:00
datum
21. 8.
čas
15:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

21. 8.
15:30
datum
21. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Teatr Novogo Fronta
Kolaps

Šapito
21. 8.
16:30
datum
21. 8.
čas
16:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
21. 8.
17:00
datum
21. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Cirkus Žebřík
Kašpárek a Šípková marmeláda

Šapito
21. 8.
17:30
datum
21. 8.
čas
17:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Open-air
21. 8.
18:00
datum
21. 8.
čas
18:00

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye

Šapito
21. 8.
18:30
datum
21. 8.
čas
18:30

Česká scéna Roman Škadra
Absurd Hero

Šapito
21. 8.
19:00
datum
21. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
21. 8.
19:30
datum
21. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
21. 8.
20:30
datum
21. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

21. 8.
20:30
datum
21. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Faela! (swe)

Open-air
21. 8.
21:45
datum
21. 8.
čas
21:45

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye