Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Předprodej na večerní představení 18. ročníku festivalu zahájen.

Program dětské scény zveřejníme brzy.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
16.8.
16. 8.
10:30–19:00
datum
16. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

16. 8.
11:00
datum
16. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
O Zlatovlásce

16. 8.
12:00–18:00
datum
16. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

16. 8.
13:00–19:00
datum
16. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

16. 8.
13:30–18:30
datum
16. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

16. 8.
13:30–19:00
datum
16. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

16. 8.
14:00
datum
16. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Julio Castaňeda Rodríguez
Kouzelník Roberto

16. 8.
15:30
datum
16. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

Open-air
16. 8.
16:00
datum
16. 8.
čas
16:00

Dětská scéna MADAM BICYKLOUTKA
Babšule a Vhlavědráti

16. 8.
17:00
datum
16. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Toy Machine
Král Karel

Šapito
16. 8.
18:00
datum
16. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cirkus TeTy
Voyerky

Šapito
16. 8.
19:00
datum
16. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
16. 8.
20:30
datum
16. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
16. 8.
21:00
datum
16. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

21.8.
21. 8.
10:30–19:00
datum
21. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

21. 8.
11:00
datum
21. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
Ošklivé káčátko

21. 8.
12:00–18:00
datum
21. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

21. 8.
13:00–18:30
datum
21. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 21. - 22. srpna, 13:00 – 18:30
Workshopy funambulismu s Cirqueonem

21. 8.
13:00–19:00
datum
21. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

21. 8.
13:30–18:30
datum
21. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

21. 8.
13:30–19:00
datum
21. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

21. 8.
14:00
datum
21. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Mime Studio

Příběhy, které vyprávěl Měsíc

Šapito
21. 8.
15:00
datum
21. 8.
čas
15:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

21. 8.
15:30
datum
21. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Teatr Novogo Fronta
Kolaps

Šapito
21. 8.
16:30
datum
21. 8.
čas
16:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
21. 8.
17:00
datum
21. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Cirkus Žebřík
Kašpárek a Šípková marmeláda

Open-air
21. 8.
18:00
datum
21. 8.
čas
18:00

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye

Šapito
21. 8.
18:00
datum
21. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
21. 8.
18:30
datum
21. 8.
čas
18:30

Česká scéna Roman Škadra
Absurd Hero

Šapito
21. 8.
19:00
datum
21. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
21. 8.
19:30
datum
21. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
21. 8.
20:30
datum
21. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
21. 8.
21:45
datum
21. 8.
čas
21:45

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye