Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
24.8.
24. 8.
10:30–19:00
datum
24. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

24. 8.
11:00
datum
24. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Dřevěné divadlo
Zvířátka a loupežníci

24. 8.
12:00–18:00
datum
24. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

24. 8.
13:00–19:00
datum
24. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

24. 8.
13:30–18:30
datum
24. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

24. 8.
13:30–19:00
datum
24. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

24. 8.
14:00
datum
24. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Koňmo
Vyprávění starého vlka

24. 8.
14:00–23:59
datum
24. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

24. 8.
15:30
datum
24. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

24. 8.
17:00
datum
24. 8.
čas
17:00

Dětská scéna MiMo.s
Noční skřítek

Open-air
24. 8.
17:45
datum
24. 8.
čas
17:45

Česká scéna Squadra Sua
Bezdéčka

Šapito
24. 8.
18:30
datum
24. 8.
čas
18:30

Česká scéna Losers Cirque Company
Konkurz

poslední místa
Šapito
24. 8.
19:00
datum
24. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Šapito
24. 8.
20:30
datum
24. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

vyprodáno
24. 8.
20:30
datum
24. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Mijaktič orkestar

28.8.
28. 8.
10:00
datum
28. 8.
čas
10:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Batosnění

28. 8.
10:30–19:00
datum
28. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Benjamín a vlk

28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Batosnění

28. 8.
12:00–18:00
datum
28. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

28. 8.
13:00–19:00
datum
28. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

28. 8.
13:30–18:30
datum
28. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

28. 8.
13:30–19:00
datum
28. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

28. 8.
14:00
datum
28. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Basta-fidli
Princezna z obrázku

28. 8.
14:00–23:59
datum
28. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

28. 8.
15:30
datum
28. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Pohádka Pohádková

28. 8.
17:00
datum
28. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Danger

Open-air
28. 8.
18:00
datum
28. 8.
čas
18:00

Česká scéna Balancealots
Link The Click

Šapito
28. 8.
18:30
datum
28. 8.
čas
18:30

Česká scéna
TEENS CIRKABARET 2021

Šapito
28. 8.
19:00
datum
28. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

poslední místa
28. 8.
20:30
datum
28. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
JAMES HARRIES

Šapito
28. 8.
20:30
datum
28. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

poslední místa