Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
17.8.
17. 8.
10:30–19:00
datum
17. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

17. 8.
11:00
datum
17. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Hra o trůn

17. 8.
12:00–18:00
datum
17. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

17. 8.
13:00–19:00
datum
17. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

17. 8.
13:30–18:30
datum
17. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

17. 8.
13:30–19:00
datum
17. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

17. 8.
14:00
datum
17. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Toy Machine
Cirkusárium

17. 8.
14:00–23:59
datum
17. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

17. 8.
15:30
datum
17. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Šípková Růženka

17. 8.
17:00
datum
17. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
Malý princ

Šapito
17. 8.
18:30
datum
17. 8.
čas
18:30

Česká scéna Losers Cirque Company
Heroes

Šapito
17. 8.
19:00
datum
17. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

vyprodáno
Šapito
17. 8.
19:30
datum
17. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

17. 8.
20:30
datum
17. 8.
čas
20:30

Debaty
Debaty se soubory po představení

Šapito
17. 8.
20:30
datum
17. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
17. 8.
21:00
datum
17. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

Open-air
17. 8.
21:45
datum
17. 8.
čas
21:45

Česká scéna Holektiv
Vrány

28.8.
28. 8.
10:00
datum
28. 8.
čas
10:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Batosnění

28. 8.
10:30–19:00
datum
28. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Benjamín a vlk

28. 8.
11:00
datum
28. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Batosnění

28. 8.
12:00–18:00
datum
28. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

28. 8.
13:00–19:00
datum
28. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

28. 8.
13:30–18:30
datum
28. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

28. 8.
13:30–19:00
datum
28. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

28. 8.
14:00
datum
28. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Basta-fidli
Princezna z obrázku

28. 8.
14:00–23:59
datum
28. 8.
čas
14:00–23:59

Novinky
Aréna Filipína

28. 8.
15:30
datum
28. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Ančí a Fančí
Pohádka Pohádková

28. 8.
17:00
datum
28. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Danger

Open-air
28. 8.
18:00
datum
28. 8.
čas
18:00

Česká scéna Balancealots
Link The Click

Šapito
28. 8.
18:30
datum
28. 8.
čas
18:30

Česká scéna
TEENS CIRKABARET 2021

Šapito
28. 8.
19:00
datum
28. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

poslední místa
28. 8.
20:30
datum
28. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
JAMES HARRIES

Šapito
28. 8.
20:30
datum
28. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

poslední místa