Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Předprodej na večerní představení 18. ročníku festivalu zahájen.

Program dětské scény zveřejníme brzy.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
14.8.
14. 8.
10:30–18:00
datum
14. 8.
čas
10:30–18:00

Pro děti 14. srpna
Den se Zdravotním klaunem

14. 8.
10:30–19:00
datum
14. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

14. 8.
11:00
datum
14. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Zdravotní klaun uvádí
Alois Vemeno a Bedřich Voháňka

14. 8.
12:00–18:00
datum
14. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

14. 8.
13:30–18:30
datum
14. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

14. 8.
13:30–19:00
datum
14. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

14. 8.
14:00
datum
14. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Zdravotní klaun uvádí
Nejvíc detektivní rodinná pohádka o inspektorovi Kluzó

14. 8.
15:30
datum
14. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Zdravotní klaun uvádí
Baroni

14. 8.
17:00
datum
14. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Zdravotní klaun
Sportmani

Šapito
14. 8.
18:30
datum
14. 8.
čas
18:30

Česká scéna Cirk La Putyka
Runners

Šapito
14. 8.
19:00
datum
14. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

14. 8.
20:30
datum
14. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
La Orquesta Informal (arg)

Šapito
14. 8.
20:30
datum
14. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators

Open-air
14. 8.
21:00
datum
14. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Les Filles du Renard Pâle
Résiste

26.8.
26. 8.
10:30–19:00
datum
26. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

26. 8.
11:00
datum
26. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

26. 8.
12:00–18:00
datum
26. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

26. 8.
13:00–19:00
datum
26. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

26. 8.
13:30–18:30
datum
26. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 23.-29. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

26. 8.
13:30–19:00
datum
26. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

26. 8.
14:00
datum
26. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Kejklířské divadlo Vojty Vrtka
Kabinet létajících úžasností

26. 8.
15:30
datum
26. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo b
Pohádka lesní

Open-air
26. 8.
16:00
datum
26. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Teatrotoč
Červená karkulka

26. 8.
17:00
datum
26. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Compagnia Due
Danger

Šapito
26. 8.
18:30
datum
26. 8.
čas
18:30

Česká scéna AirGym Art Company
Wendigo

Šapito
26. 8.
19:00
datum
26. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
26. 8.
19:30
datum
26. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

26. 8.
20:30
datum
26. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
MamaPapa Banda

Šapito
26. 8.
20:30
datum
26. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators