Letní Letná je LIGHT! Prodej vstupenek je spuštěn, program průběžně doplňujeme.

U večerních představení věnujete pozornost umístění, open-air představení může ovlivnit počasí (více info zde).

Termíny

PoÚtStČtSoNe
18
19
20
21
22
23
24
25
20.8.
20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Divadlo Víti Marčíka
Bajaja

20. 8.
12:00–18:00
datum
20. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

20. 8.
13:00–18:30
datum
20. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

20. 8.
13:30–19:00
datum
20. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

20. 8.
14:00
datum
20. 8.
čas
14:00

Divadlo Já to jsem
A potopa

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

20. 8.
16:00
datum
20. 8.
čas
16:00

Loutky bez hranic
Bramborové království

Šapito
20. 8.
18:30
datum
20. 8.
čas
18:30

AirGym Art Company
Wendigo

Šapito
20. 8.
19:30
datum
20. 8.
čas
19:30

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte

Open-air
20. 8.
21:00
datum
20. 8.
čas
21:00

Premiéra dokumentu Provazochodkyně nad Prahou

22.8.
22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Bratři v tricku
Hra o trůn

22. 8.
12:00–18:00
datum
22. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

22. 8.
13:00–18:30
datum
22. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

22. 8.
13:30–19:00
datum
22. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

MIMo.s.
Zlatá rybka

22. 8.
16:00
datum
22. 8.
čas
16:00

Buchty a loutky
Benjamín a vlk

Open-air
22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Cirk La Putyka
Kaleidoscope

Open-air
22. 8.
19:30
datum
22. 8.
čas
19:30

Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

Šapito
22. 8.
20:00
datum
22. 8.
čas
20:00

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte

25.8.
25. 8.
11:00
datum
25. 8.
čas
11:00

Divadlo Tondy Novotného
Pejsek a kočička

25. 8.
12:00–18:00
datum
25. 8.
čas
12:00–18:00

18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

25. 8.
13:00–18:30
datum
25. 8.
čas
13:00–18:30

19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

25. 8.
13:30–19:00
datum
25. 8.
čas
13:30–19:00

19. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

25. 8.
14:00
datum
25. 8.
čas
14:00

Divadélko Romaneto
Námořnická pohádka z Kampy

25. 8.
15:30
datum
25. 8.
čas
15:30

Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

25. 8.
16:00
datum
25. 8.
čas
16:00

Dřevěné divadlo
Kouzelný zvon

25. 8.
17:00
datum
25. 8.
čas
17:00

Studio Damúza
Honza Pták

Šapito
25. 8.
18:30
datum
25. 8.
čas
18:30

TEENS CIRKABARET

Šapito
25. 8.
20:30
datum
25. 8.
čas
20:30

Galapiat Cirque
L'âne & la carotte