Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Předprodej na večerní představení 18. ročníku festivalu zahájen.

Program dětské scény zveřejníme brzy.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
20.8.
20. 8.
10:30–19:00
datum
20. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

20. 8.
12:00–18:00
datum
20. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

20. 8.
13:00–19:00
datum
20. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

20. 8.
13:30–18:30
datum
20. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

20. 8.
13:30–19:00
datum
20. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

20. 8.
14:00
datum
20. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadélko Romaneto
Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Šapito
20. 8.
15:00
datum
20. 8.
čas
15:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Tondy Novotného
O princezně, která se ničeho nebála

Šapito
20. 8.
16:30
datum
20. 8.
čas
16:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Open-air
20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye

20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
O zakleté Apoleně

Šapito
20. 8.
18:00
datum
20. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
20. 8.
18:30
datum
20. 8.
čas
18:30

Česká scéna Cirkus trochu jinak
Konkurz

Šapito
20. 8.
19:00
datum
20. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

Open-air
20. 8.
20:00
datum
20. 8.
čas
20:00

Česká scéna VOSTO5
Stand'artní kabaret

Open-air
20. 8.
20:00
datum
20. 8.
čas
20:00

Česká scéna Eliška Brtnická
Fish Eye

20. 8.
20:30
datum
20. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Pohřební kapela

Šapito
20. 8.
20:30
datum
20. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

22.8.
22. 8.
10:30–19:00
datum
22. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

22. 8.
11:00
datum
22. 8.
čas
11:00

Dětská scéna LokVar
Brouček

22. 8.
12:00–18:00
datum
22. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

22. 8.
13:00–18:30
datum
22. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 21. - 22. srpna, 13:00 – 18:30
Workshopy funambulismu s Cirqueonem

22. 8.
13:00–19:00
datum
22. 8.
čas
13:00–19:00

Rodinné 16. - 29. srpna, 13:00 - 19:00
Bibliobus Oskar

22. 8.
13:30–18:30
datum
22. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

22. 8.
13:30–19:00
datum
22. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

22. 8.
14:00
datum
22. 8.
čas
14:00

Dětská scéna MiMo.s
Cirkus Žlutá Karamela

Šapito
22. 8.
15:00
datum
22. 8.
čas
15:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

22. 8.
15:30
datum
22. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

Šapito
22. 8.
16:30
datum
22. 8.
čas
16:30

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

22. 8.
17:00
datum
22. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo U staré herečky
Zvířátka a loupežníci

Šapito
22. 8.
18:00
datum
22. 8.
čas
18:00

Česká scéna Cabaret Nomade
Kaleido

Šapito
22. 8.
18:30
datum
22. 8.
čas
18:30

Česká scéna Filip Zahradnický
Collection of Sceptical Pleasures

Šapito
22. 8.
19:00
datum
22. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

22. 8.
20:00
datum
22. 8.
čas
20:00

Koncerty v baru
Xavier Baumaxa

Šapito
22. 8.
20:30
datum
22. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

30.8.
30. 8.
10:30–19:00
datum
30. 8.
čas
10:30–19:00

Pro děti 13. - 31. srpna, 10:30-19:00
Kolotoč řezbáře Matěje

30. 8.
11:00
datum
30. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny

30. 8.
12:00–18:00
datum
30. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-31. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

30. 8.
13:30–18:30
datum
30. 8.
čas
13:30–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 13.-22. + 30.-31. srpna, 13:30 – 18:30
Žonglérské dílny s Firejokers

30. 8.
13:30–19:00
datum
30. 8.
čas
13:30–19:00

Rodinné 13.-31. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

30. 8.
14:00
datum
30. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Anča a Pepík

Šapito
30. 8.
14:00
datum
30. 8.
čas
14:00

Česká scéna Divadlo DRAK
Do hajan!

30. 8.
15:30
datum
30. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bilbo compagne
Kvak a žbluňk

30. 8.
17:00
datum
30. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo KAKÁ
Děti moře

Šapito
30. 8.
18:00
datum
30. 8.
čas
18:00

Česká scéna Divadlo DRAK
Do hajan!

Šapito
30. 8.
19:00
datum
30. 8.
čas
19:00

Hlavní hvězdy Cirque Le Roux
Deer In The Headlights

Šapito
30. 8.
19:30
datum
30. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Cirque La Compagnie
L'Avis Bidon

30. 8.
20:30
datum
30. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
PŘESKOPEC

Šapito
30. 8.
20:30
datum
30. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Compagnie 100 Issues
Don't Feed The Alligators