Věnujte pozornost označením „šapitó“ a „open-air“ u jednotlivých akcí.

Upozorňujeme, že „open-air“ představení se hrají venku a na místě (travnatý povrch) není zajištěno sezení. Pravidla pro případ špatného počasí najdete zde.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
18
19
20
21
22
23
24
25
18.8.
18. 8.
11:00
datum
18. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Buchty a loutky
Paleček

18. 8.
12:00–18:00
datum
18. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

18. 8.
13:30–19:00
datum
18. 8.
čas
13:30–19:00

Pro děti 18. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

18. 8.
14:00
datum
18. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Kejlklirske divadlo Vojty Vrtka
Velká cirkusová pohádka

18. 8.
15:30
datum
18. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Bilbo Compagnie
Klaun Pingu

18. 8.
16:00
datum
18. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo Basta-Fidli
O námořníku Čepičkovi

18. 8.
17:00
datum
18. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Teátr Pavla Šmída
Zapomenutá pohádka

18. 8.
20:30
datum
18. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Faela! (swe)

Open-air
18. 8.
21:00
datum
18. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy Voalá
Voalá station

20.8.
20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Bajaja

20. 8.
11:00
datum
20. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Studio DAMÚZA
Ptáček a lev

20. 8.
12:00–18:00
datum
20. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

20. 8.
13:00–18:00
datum
20. 8.
čas
13:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 20. srpna, 13:00 – 18:00
Workshopy funambulismu s Cirqueonem

20. 8.
13:00–18:30
datum
20. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

20. 8.
13:30–19:00
datum
20. 8.
čas
13:30–19:00

Pro děti 18. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

20. 8.
14:00
datum
20. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Divadlo Já to jsem
A potopa

20. 8.
15:30
datum
20. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Divadlo Víti Marčíka
Sněhurka a sedm trpaslíků

20. 8.
16:00
datum
20. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Loutky bez hranic
Bramborové království

20. 8.
17:00
datum
20. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Divadlo Toy Machine
Pinocchio

Šapito
20. 8.
18:30
datum
20. 8.
čas
18:30

Česká scéna AirGym Art Company
Wendigo

Šapito
20. 8.
19:30
datum
20. 8.
čas
19:30

Hlavní hvězdy Galapiat Cirque
L'âne & la carotte

20. 8.
20:30
datum
20. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Pohřební kapela

Open-air
20. 8.
21:00
datum
20. 8.
čas
21:00

Hlavní hvězdy
Premiéra dokumentu Provazochodkyně nad Prahou

20. 8.
22:00
datum
20. 8.
čas
22:00

Debaty
Debata po promítání Provazochodkyně nad Prahou

23.8.
23. 8.
11:00
datum
23. 8.
čas
11:00

Dětská scéna Václav Strasser
Duhové bubliny a jiné klauniády

23. 8.
12:00–18:00
datum
23. 8.
čas
12:00–18:00

Tvořivé a cirkusové dílny 18. - 25. srpna, 12:00-18:00
Výtvarné dílny

23. 8.
13:00–18:30
datum
23. 8.
čas
13:00–18:30

Tvořivé a cirkusové dílny 19. - 25. srpna, 13:30 - 18:30
Cirkusové dílny Cirkusu LeGrando

23. 8.
13:30–19:00
datum
23. 8.
čas
13:30–19:00

Pro děti 18. - 25. srpna, 13:30 - 19:00
Interaktivní instalace Guixot de 8

23. 8.
14:00
datum
23. 8.
čas
14:00

Dětská scéna Bratři v tricku
Malíři

23. 8.
15:30
datum
23. 8.
čas
15:30

Dětská scéna Ústav úžasu
Vlk a Hlad

23. 8.
16:00
datum
23. 8.
čas
16:00

Dětská scéna Divadlo Volfi
Irská rybka

23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Dětská scéna Studio Damúza
Špílmachr

Open-air
23. 8.
17:00
datum
23. 8.
čas
17:00

Česká scéna AirGym Art Company
Létací sen č. 245

Šapito
23. 8.
18:30
datum
23. 8.
čas
18:30

Česká scéna Losers Cirque Company
Losers - speciální edice

vyprodáno
Open-air
23. 8.
19:30
datum
23. 8.
čas
19:30

Česká scéna Bratři v tricku
Běžkařská odyssea

23. 8.
19:45
datum
23. 8.
čas
19:45

Debaty Dvě deci o TAnci
Debata se souborem Losers Cirque Company

23. 8.
20:30
datum
23. 8.
čas
20:30

Koncerty v baru
Mijaktič orkestar

Šapito
23. 8.
20:30
datum
23. 8.
čas
20:30

Hlavní hvězdy Galapiat Cirque
L'âne & la carotte