Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

Zahájení!!! s Tygroo

after DJ GADJO.CZ (Rádio 1)

cena zdarma

(Drum'n'Brass)
Kapela Tygroo [Tygrů] vynalézavě kombinuje tradiční žánry jako klezmer a balkánskou hudbu s žánry moderními, jako jsou například funk a hiphop, ale také dubstep a další elektronická hudba. To vše hrají na akustické nástroje, především dechy a bicí, což kapele dodává velmi výraznou barvu a energii, jejíž vlny vás zanesou tu do New Orleans, tu na Guču nebo do Oděsy, tu zas do newyorského metra. Přijďte si poslechnout Klezmer-Funk, Balkan-Jungle, Jazz-Dubstep, Brasshouse, Cave Music, Trashdisco a kdo ví co ještě!

The band of Tygroo combines some traditional music genres like klezmer and balkan music with some modern ones, like funk, hiphop,disco, dubstep and other electronic music genres. All that spiced up with a huuge portion of invention and creativity. Playing only drums and winds (and sometimes accordion) this band sounds very unusual, fresh, full of colours and fire, coming sometimes from Odessa or the Guča festival, sometimes from New Orleans or the NY city subway. Come to listen and (most of all) dance to some Klezmer-Funk, Balkan-Jungle, Jazz-Dubstep, Brasshouse, Cave Music, Trashdisco and who knows what else!

Termíny

PoÚtStČtSoNe
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow čtvrtek 12.8.2021 | 20:30
Zahájení!!! s Tygroo