Tento web využívá soubory cookie. Pokračováním v používání těchto stránek vyjadřujete souhlas se zásadami jejich používání. Více informací najdete zde.

Souhlasím

MamaPapa Banda

after DJ Ultrafino

cena zdarma

Kapelu MamaPapa Banda založili “Mama” (Agnes Kutas) a “Papa” (Tomas Žižka) spolu s dalšími muzikanty (Dragan Stojcevski, Jan Holeček) po letech spoluhraní v různých projektech.

Základem hudby kapely jsou vlastní písničky, které doprovází převážně kombinace akustických hudebních nástrojů, včetně zesilovaného kořenu, který přidává temnou a zajímavou atmosféru, a kapela nyní obsahuje i elektrickou vrstvu (Mourad Litim) a další rytmickou podporu (Adem Murat Yilmam).

Do repertoáru kapely pak patří také pár vybraných lidových písní (z Maďarska, z Makedonie…), a koncerty kapely MamaPapa Banda jsou doplněné volnou improvizací všech členů (i případných hostů), a to vše s výraznou dynamikou - proč se nudit, když člověk může pařit…?

MamaPapa Banda je sice pražska kapela, ale jde o velmi multikulturní hudební těleso - země původu členů kapely (a také jejich národností a kultur) jsou různé: Maďarsko, Slovensko, Srbsko, Makedonie, Francie, Alžírsko, Turecko) - prostě mega hudební guláš, který je vhodný jak k poslechu, tak i k tanci…

Současná sestava kapely MamaPapa Banda:
Agnes Kutas - housle
Tomas Zizka - kořen
Dragan Stojcevski - harmonika
Mourad Litim - elektrická mandolína
Adem Murat Yilmam - perkuse

 

 

International band based in Prague (CZ) and playing a very original mix of traditional music, free improvisation, some more dance-like elements

Termíny

PoÚtStČtSoNe
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
arrow čtvrtek 26.8.2021 | 20:30
MamaPapa Banda