Den žonglování

Žonglování má mnoho tváří, můžeme ho nazývat cirkusovou disciplínou, uměním, zábavou, cvičením, relaxací, meditací, sportem, terapií nebo zkrátka jedinečnou aktivitou!

stan 1
Jedinečnost a pestrost žonglování, můžete letos opět oslavit a zažít na vlastní kůži v rámci Žonglérského dne.

Svět zná žonglování tisíce let a v druhé polovině dvacátého století jeho popularita začala stoupat a stoupá do dnes. Nad jeho pozitivními vlivy na člověka žasnou vědci mnoha oborů z celého světa. Jedinečnost a pestrost žonglování, můžete letos oslavit a zažít na vlastní kůži v rámci Žonglérského dne na Letní Letné.

Na naučení žonglování vám bude stačit jen „Jedna hodina žonglování“ jak nese název odpoledních workshopů pro úplné začátečníky.

Praktická ukázka speciální pomůcek QUAT PROPS, vám představí vynálezy amerického žongléra CraigaQuata, které umožnují žonglovat lidem všech věků a schopností.

Na žonglérský den na Letní Letné srdečně zveme i zkušené žongléry z celé České republiky. Pro vás máme v programu připravený odpolední žonglérský trénink „Volné žonglování“ a večer se můžete těšit do šapitó na Žonglérskou galashow, která završí celý den a nabídne špičková žonglérská čísla v podání profesionálních žonglérů.

Termíny

PoÚtStČtSoNe
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
arrow pondělí 26.8.2019 | 20:30
Den žonglování